Małgorzata Warda


Małgorzata WardaPisarka, malarka, rzeźbiarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Wydała kilka powieści, m.in.: "Ominąć Paryż", "Środek lata", "Nikt nie widział, nikt nie słyszał". Dwa z jej opowiadań znalazły się w bestsellerowych zbiorach "Opowiadania letnie" oraz "Opowiadania szkolne". Jest autorką kilku tekstów piosenek zespołu Farba. Wspólnie z malarzem, Marcinem Kędzierskim współtworzy artystyczną "Grupę miejską". Od urodzenia mieszka w Gdyni. Ostatnio opublikowała interesującą powieść pt. "Dziewczynka, która widziała zbyt wiele", a za niedługo ukaże się kolejna "Miasto z Lodu"


Powieści:

Zbiory opowiadań:

Wybrane recenzje:

Pomimo niebywale trudnej tematyki, książkę czyta się jednym tchem. Ja po prostu wczoraj usiadłam i ją pochłonęłam, robiąc sobie przerwy tylko naprawdę konieczne.
link do pełnej recenzji

Książkę jak najbardziej polecam. Porusza trudny temat, ale temat dotyczący każdego z nas. Szkoda, że przy zniknięciach różnych osób słyszy się nadal słowa "Nikt nie widział, nikt nie słyszał". Oby jak najrzadziej.
link do pełnej recenzji

Ukończyłem czytanie najnowszej powieści powieści Małgorzaty Wardy i teraz muszę ochłonąć, aby serce nabrało normalnego biegu.
link do pełnej recenzji